Меси стана најдобар стрелец на Аргентина на Светските првенства

by
1 минути читање

Меси го помина Габриел Батистута со кој имаа по 10 голови. Лео сега имаа 11.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани