Меси му ја спушти цената на Гвардиол (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Одбраната на Хрватска потфрли, прими три голови од Аргентина, а за третиот вината оди и кај Јошко Гвардиол.

Еден поинаков агол на акцијата на Меси кога го помина Гвардиол и му асистираше за Алварез за 3-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани