Меси каков што не сме го виделе досега: Што гледаш бе глупаку? (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Мечот меѓу Аргентина и Холандија беше жесток и полн со тензија во целиот тек, причина се и потценувачките изјави на Ван Гал за Аргентинците пред натпреварот

Победата изгледа не ја олади доволно главата на Меси, па додека даваше изјави тој влезе во вербален дуел со некој, му рече: „Што сакаш? Што гледаш? Бегај таму глупаку“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани