Мбапе испиша историја на Светските првенства (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Мбапе стана првиот фудбалер кој постигнал осум гола на Светските првенства пред да наполни 24 години.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани