Мбапе даде гол по само осум секунди, асистенција на Меси! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Веднаш откако тргнаа од центар, ПСЖ дадоа гол, по асистенција од Меси, Мбапе постигна погодок, а потоа сите соиграчи го прегрнаа, веројатно сакаа да искажат знак на сплотеност по сите случувања по минатиот меч.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани