Мартинез: Не можам да верувам, го остваривме сонот на сите Аргентинци

by
1 минути читање

По натпреварот Мартинез со солзи во очите ја даде изјавата за медиумите.

„Не можам да верувам, го остваривме сонот. Го остваривме сонот на сите Аргентинци. Немам зборови да го опишам ова чувство. Ова е момент кој никогаш нема да го заборавам, ниту јас, ниту било кој од соиграчите“, изјави Мартинез.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани