Мамаду Сако се степал со тренерот, го фатил за јаката и го фрлил на подот!

by
0 минути читање

Двајцата се скарале на теренот и вербалната преписка ја продолжиле во соблекувалната.

Сако збеснал откако тренерот му рекол дека е плачко, го фатил за јаката и го фрлил на подот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани