Мајсторска асистенција на Меси, Молина донесе водство за Аргентина (ВИДЕО)

by
1 минути читање

На голот му претходеше фантастична асистенција на Лео Меси кој одлично го пронајде Молина, а тој погоди за 1-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани