Маестралната одбрана на Нојер за која се зборува (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Тој успеа да одбрани топка која многумина веќе ја видоа во голот. Оваа пожртвувана интервенција е хит на социјалните мрежи.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани