Маестрален гол на Силва, киксираше Лунин! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Проблемите за Реал почнаа уште во првата минута кога Чуамени доби жолт картон, а од тој слободен удар Бернардо Силва даде прекрасен гол.

Лунин постави само еден фудбалер во живиот ѕид, не предвиде дека Бернардо Силва може да шутира директно, тоа се случи и Манчестер Сити поведе со 1-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани