Mилиметри ја делеа Србија од водство против Данска! (ФОТО)

by Стефан
7 минути читање

Репрезентациите на Србија и Данска не играа допадлив фудбал и по нешто повеќе од еден час резултатот е почетниот 0:0.

Србија во второто полувреме успеа да ја затресе мрежата, но тој гол беше поништен поради недозволена позиција.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани