Луис Суарез со послабата нога постигна маестрален гол од далечина (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Легендарниот фудбалер голот го постигна со својата послаба нога, левата, која поретко ја користи при шутирање. 

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани