Луис Енрике ќе му биде тренер на Елмас?

by
1 минути читање

Лучано Спалети го напушта Наполи и покрај големиот успех кој му го донесе на овој клуб освојувајќи го Скудетото.

Информациите велат дека најголем кандидат за негов наследник е Луис Енрике. Преговорите меѓу него и Наполи се во тек.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани