Луд гол на Спортинг, Педро Гонсалвеш го лобуваше Рамсдејл од центар! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Арсенал имаше водство од 1-0 по првото полувреме со гол на Џака, но во 62. минута Педро Гонсалвеш постигна маестрален погодок и изедначи на 1-1. Тоа е и резултатот од првиот натпревар.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани