Ла Лига го испофали Димитриевски, го нарече – човек ѕид (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Без некоја посебна причина, Ла Лига реши да стави видео токму од одбраните на Димитриевски, а него го нарече човек-ѕид.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани