Кварацхелија ја измеша цела одбрана на Аталанта и даде мајсторски гол (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Наполи го скрши отпорот на Аталанта по петнаесетина минути игра во продолжението, гостите загубија топка на својата половина, Осимен го проигра Кварацхелија и потоа следуваше мала фудбалска мајсторија.

Грузиецот ја измежа цела одбрана на гостите и биеше под пречката за еурпција на „Диего Армандо Марадона“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани