Коментарот на ХРТ полуде од среќа: Одиме во полуфинале, луѓеееее! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Погледнете како коментарот на „ХРТ“, Марко Шапит ги проследи пеналите:

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани