Комедии во Бразил, соиграчите го влечеа повредениот играч во терен, противниците го враќаа назад! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

При водство на Ботафого од 3-2, во 52. минута еден нивни фудбалер се жалеше на повреда, беше надвор од теренот. Негов соиграч го фати и повлече внатре со цел да задржава време. Голманот на Флуминенсе го врати назад надвор од теренот, па резервен фудбалер на гостите пак го повлче на внатре…

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани