Кавани по мечот со бокс го сруши ВАР мониторот (ВИДЕО)

by
1 минути читање

ВАР во една ситуација одлучи дека нема пенал врз Единсон Кавани, напаѓачот својата мала одмазда кон системот ја имаше кога заврши мечот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани