Касемиро ќе добие четири меча суспензија за црвениот картон против Саутемптон!

by
1 минути читање

Поради тоа што му е втор црвен картон оваа сезона, суспензијата ќе биде четири меча, така велат правилата во Премиерлитата, а тоа го потенцираше и „Скај Спортс“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани