Каков гаф на Тотнем, му честитаа полуфинале на Ришарлисон! (ФОТО)

by
1 минути читање

Тотнем на својот фејсбук профил објави фотографија од Ришарлисон и му честиташе пласман во полуфиналето. Од клубот кога сфатија што направија, брзо го избришаа постот, но тој остана снимен од брзите сеирџии.

Потоа англискиот клуб излезе со друг пост со кој му честиташе полуфинале на Иван Перишиќ кој исто така настапува за нив.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани