Интер постави клупски рекорд – негативен! (ФОТО)

by
1 минути читање

Интер за првпат доживеа три домашни победи по ред во Серија А без да даде гол.

Исто како и вчера против Монца, тие загубија и од Фиорентина и Јувентус на свој терен со идентични 1-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани