Ибрахимовиќ во свој стил го прогнозираше СП, Швеѓанецот не може ни за миг да е нормален

by
1 минути читање

За се што го прашаа, одговорот му беше ист, го посочи својот клупски колега, Оливие Жиру кој Светското првенство го почна со два гола.

Ова е предвидувањето на Ибрахимовиќ:

НАЈДОБАР ФУДБАЛЕР НА СП – Оливие Жиру

НАЈДОБАР СТРЕЛЕЦ НА СП – Оливие Жиру

ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА СП – Оливие Жиру

НАЈГОЛЕМ ТАЛЕНТ НА СП – Оливие Жиру

На Жиру му фали уште еден гол за да го помине Тјери Анри и да стане најдобриот стрелец за Франција на сите времиња.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани