Хрватските фудбалери имаа спекакуларен пречек во Загреб (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Плоштадот „Јелачиќ“ не можеше да ги собере сите кои сакаа да ги видат фудбалските херои на Хрватска. Навивачите создадоа спекакуларна атмосфера.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани