Георгина го теши Роналдо со божиќен подарок вреден преку 350.000 евра (ФОТО)

by
8 минути читање

Роналдо ја имаше најлошата година во својата кариера, не му одеше ниту со Манчестер јунајтед со кој се раздели неславно, ниту со португалската репрезентација.

Но, како утеха доби подарок од својата партнерка Георгина, скап автомобил, модел на Ролс Ројс.

Португалскиот фудбалер се пофали со стори на социјалните мрежи за подарокот кој го доби.

А Георгина објави и видео од семејното отворање на божиќните подароци.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани