Гави гине на теренот како ретко кој, се фрли по топката со глава иако таа беше на земја! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Кога за некој ќе кажат дека ја става главата таму каде што некои не ја ставаат и ногата, тоа е ова. Погледнете го ова пожртвувано фрлање на Гави по топката.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани