Габриел Жесус ќе оди во пеколот, се пошегува со Зинченко на тема – војна! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Додека се случуваше интервјуто, наеднаш во позадина се слушна сирена која асоцира на сирена која се активира при воени напади.

Во тој момент Жесус го буцна Зинченко затоа што тој е Украинец и почна да се смее.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани