Франција брзо го сврте мечот, води на полувремето (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Во 27. минута по асистенција од Тео Ернандез, Рабио постигна гол со глава за израмнување на 1-1.

Само пет минути подоцна, Рабио овојпат ја имаше улогата на асистент, додаде до Жиру кој погоди за водство на Франција од 2-1.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани