Фиорентина со смешен гол дојде до триумф над Сиваспор (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Виолетовите добро се испотија за да дојдат до победа над Сиваспор, победија со 1-0 и тоа со прилично смешен гол.

Моментот се случи во 69. минута кога по еден кикс на гостинскиот голман и лоша реакција на неговите соиграчи во шеснаесетникот, Барак некако ја спроведе топката во голот за победа на Фиорентина.

Домашна победа обезбеди и Лех кој го совлада Ѓургарден со 2-0. 1-1 одиграа Гент и Башакшехир, а мечот меѓу Базел и Слован заврши 2-2.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани