Фановите на Ливерпул почнаа да си прават дресови во чест на историската победа над Јунајтед (ФОТО)

by
1 минути читање

Тоа е резултат кој вечно ќе се памети, особено нема да го заборават фановите на Ливерпул и Манчестер јунајтед.

Навивачите на Ливерпул веќе почнаа да си прават и дресови во чест на тој меч.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани