Едерсон откри тајна од соблекувалната на Реал: Анчелоти ќе стане селектор на Бразил!

by
2 минути читање

Едерсон информациите ги добил од Касемиро, Винисиус и Милитао. 

„Зборував со Касемиро, Винисиус и Милитао. Голема е можноста Карло Анчелоти да стане нов селектор на Бразил“, вели Едерсон.

„Ќе се обидеме да го елиминираме Реал Мадрид па Анчелоти да му се приклучи на Бразил колку што е можно побрзо“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани