Дисаси си постигна спектакуларен автогол! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

По шест минути игра во второто полувреме, Дисаси сакајќи да врати една топка до голманот, не виде каде е тој и си постигна автогол со кој го врати Лестер во игра. Гостите намалија на 2-1 со тој погодок.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани