Диего Коста вози трактор по улиците во Бразил (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Диего Коста покажа дека знае и ужива да вози трактор. Тој си ги возеше децата со голем, жолт трактор и предизвика огромно внимание на социјалните мрежи.

Бразилецот неодамна се врати во Бразил, потпиша за Атлетико Минеиро и овој месец ја освои шампионската титула.

Некои информации велат дека Диего Коста со тракторот пристигнал на натпревар на едно од неговите деца.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани