Деко: Кучно е да ги задржиме најдобрите фудбалери

by
1 минути читање

Барселона нема најдобра сезона, но каталонците се извлекуваат од тешка финансиска ситуација па немаат многу пари за трошење.

„Клучно е да го задржиме нашиот тим, нашите најдобри фудбалери“, вели Деко.

„Победничките тимови не менуваат многу фудбалери секоја година, овој состав има добра иднина и гладен е за посебни работи“.

„Среќни сме и не сакаме да продадеме многу фудбалери“.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани