Давид Виља и Сонг го тролаа Фабрегас за топлес фотографија на Инстаграм (ФОТО)

by
0 минути читање

Фабрегас постираше фотографија на Инстаграм покажувајќи го своето тело. Сликата наиде на воодушевување кај неговите фанови од понежниот пол, но и на сеир кај дел од поранешните соиграчи.

„Дете стави маица и издиши“ – искоментира Давид Виља, неговиот поранешен соиграч од Барселона.

„Брат не можам да видам ништо, треба да се подобриш“ – му искоментира поранешниот играч на Арсенал, Сонг.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани