Чурлинов по пауза од три месеци повторно заигра за Барнли

by
1 минути читање

Барнли победи со 3-0 на гостински терен кај КПР и се врати на врвот во Чемпионшип.

Во последните минути од натпреварот Чурлинов влезе во игра. За него ова е враќање на теренот по пауза од три месеци поради повреда.

Барнли со 44 бода е на првото место, Шефилд јунајтед е втор со 41.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани