Бесниот Рамос на среде интервју се нафрли на навивач: Замолчи… Имај малку почит! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Севиља бележи
лоши резултати оваа сезона, веќе промени двајца тренери, а ништо подоро не им
оди и со Кике Санчез Флорес, синоќа загубија дома од Атлетик Билбао.

Клубот од
Андалузија во моментов е на само +1 во однос на зоната за испаѓање, па фановите
се погласно го изнесуваат својот револт.

Токму ова беше
причина за непријатни сцени по пресметката со Атлетик Билбао, искусниот Серхио
Рамос ги загуби нервите па на среде интервју се нафрли на навивач.

„Имај малку
почит, луѓе тука разговараат, работат! Имај малку почит кон луѓето и грбот на
Севиља. Замолчи и оди си“
– викаше бесниот Серхио Рамос.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани