Берлускони на играчите им вети автобус полн со проститутки ако победат некој од гигантите во Италија (ВИДЕО)

by
1 минути читање

86-годишниот Силвио Берлускони кој се уште одлично се држи, им одржа говор на своите фудбалери и се обиде да ги мотивира на посебен начин.

„Ги мотивирам играчите. Сега имате натпревари против Јувентус, Милан… доколку победите против еден од овие големи клубови, во соблекувалната ќе ви испратам автобус полн со проститутки“, вети Берлускони.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани