Барселона го прати Дест во Милан, а ќе го ангажира Бељерин

by
1 минути читање

Во последниот ден од предониот рок, Сержињо Дест ќе стави потпис на позајмица во Милан со опција за откуп.

Во меѓувреме Барселона ги договори личните услови со Хектор Бељерин кој ќе го раскине договорот со Арсенал и треба да се пресели на Камп Ноу како слободен играч.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани