Барса и ПСЖ се здружија во бојкотот на медиум каде примитивно беше навреден Јамал!

by
1 минути читање

Барселона и ПСЖ го информирале „Мувистар“ дека нема да даваат интервјуа за нив по завршувањето на мечот.

Причината се коментарите на Моно Бургос пред мечот меѓу ПСЖ и Барселона.

„Ламине Јамал? Ако не игра добро, ќе заврши на семафори!“, прокоментира Бургос смеејќи се.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани