Аргентина победи, а Дрејк пак не фати пари, изгуби милион долари!

by
1 минути читање

Проблемот е што Дрејк уплати на победа на Аргентина во регуларните 90 минути. За тој тип коефициентот беше 2,75. Натпреварот во регуларниот тек заврши нерешено 2-2. Па Дрејк ги изгуби тие милион долари кои ги стави.

Да се обложеше дека Аргентина ќе биде Светски шампион, без разлика на кој начин, ќе добиеше. За таков тип коефициентот беше 1,90.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани