Алварез како дете се сликаше со својот идол Меси, а сега заедно со него е на чекор до трофејот од СП (ФОТО)

by
1 минути читање

А пред десет години малиот Алварез сакаше само да се слика со Лео Меси кој беше неговиот идол. Сега заедно газат на терените во Катар.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани