Ал Наср одигра реми и со Интер (ВИДЕО)

by
1 минути читање

По дебаклите против Селта и Бенфика, Ал Наср оствари два добри резултати против големи тимови како ПСЖ и Интер.

Денеска имаа водство против Интер, поведоа со гол на Гареб во 23. минута од натпреварот.

Пред самиот крај на првиот дел, по една убава акција, Думфрис центрираше до Фратези кој со глава реализираше за конечни 1-1.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани