Ако ви се досадни ждрепките викнете го Род Стјуарт (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Рок ѕвездите се непредвидливи а тоа уште еднаш го покажа Род Стјуарт откако пијан се појави на ждрепката за Купот на Шкотска.

Тој ги извлекуваше домашните тимови на прилично интересен начин, не престана да се смее и направи вистнско шоу од прилично едноставна и досадна работа.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани