Ајнтрахт со „трејлер“ за мечот со Наполи ги пали навивачите и фудбалерите: Гладни за успех (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Клубот направи и посебно видео како најава за натпреварот, трејлер кој треба дополнително да ја запали атмосферата.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани