Агуеро уплатил 10.000 долари на натпреварот Реал-Манчестер Сити, и за 15 минути „фати“ пари (ФОТО)

by
1 минути читање

Во пресрет на
пресметката помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Сити на „Бернабеу“, Кун Агуеро на
социјалните мрежи објави дека решил да си ја проба среќата во обложувалница.

Аргентинецот
типувал дека на натпреварот ќе има три или повеќе погодоци и вложил 10.000
долари.

Поранешниот
напаѓач на „граѓаните“ се покажа како добар прогнозер, и „фати“ пари (8.900
долари) за кратко време, по само 15 минути игра, резултатот гласеше 2-1.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани