Абрахам сакаше да покаже што умее со топката, на крајот убаво се обрука (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Англија синоќа
гостуваше кај Германија во натпревар од Лигата на нации, а пред почетокот на
мечот, додека фудбалерите се загреваа, Тами Абрахам реши да покаже дел од
своите фудбалски вештини.

Напаѓачот на Рома
сепак успеа само добро да се обрука и убаво да ги насмее своите соиграчи.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани