1.000 натпревари за Лео Меси

by
1 минути читање

Голем јубилеј за Лионел Меси, 1.000. меч во професионалната кариера. Тука се вклучени натпреварите за Аргентина, Барселона и ПСЖ.

Досега има 788 голови и 338 асистенции.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани