Џек Грилиш има нов имиџ (ФОТО)

by Стефан
1 минути читање

Џек Грилиш не доби повик од Герет Саутгејт за Европското првенство, па така доби и поголем период за одмор кој го користи онака како што најдобро да знае – ужива во забавите и алкохолот.

На социјалните мрежи сега се појави и фотографија од неговиот нов имиџ кој е прилично променет.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани