Челси ќе го продаде Галагер ако ја добие понудата која ја бара!

by riste
0 минути читање

Челси е подготвен да се откаже од Конор Галагер доколку добијат понуда од 50 милиони фунти за него.

Астон Вила, Тотнем и уште еден клуб надвор од Англија се заинтересирани за Галагаер. Уште нема конкретни преговори со никој, но сините би го продале ако ја добијат сумата која ја сакаат.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани